AKHİSAR ALEMDARLAR HIRDAVAT

Hakkımızda:

Alemdarlar Hırdavat 2001 yılında Manisa’nın Akhisar ilçesinde kurulmuştur.18 yıldan beri demir, civata ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren yenilikçi bir firmadır.12 kişilik eleman kadrosuyla çalışan köklü ve kurumsal bir aile şirketiyiz. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet, uygun fiyat ve ürün çeşitliliğiyle hizmetlerimize hep yenisini ekleyerek, dost ve müşterilerimizin beğenisini ve güvenini kazanmaktayız. Bu destekle her gün büyümeye devam eden firmamız müşteri memnuniyetini odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.

Akhisar Alemdarlar Hırdavat Ürün Çeşidi ve Hizmet Alanları:

Alemdarlar Hırdavat olarak her çeşit hırdavat malzemesi, demir, saç, profil, çatı kaplama malzemesi, gübre, tarım aletleri, inşaat malzemesi, zeytin ve zeytinyağı fabrikası kurulum makinaları ve kurulumu gibi çok geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

Hizmet ve Güvenilirlik:

Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi artırmaya, nakliye konusunda, satış sonrası

sorunlar konusunda her zaman yanlarında olmaya çalışıyoruz. Müşteri şikâyetlerine göre hemen devreye giriyor, destek sağlıyoruz. Toptan ve perakende şekilde satışlarımız vardır. Bayilerimizin güvenilir olması, isteklerimize hızlı cevap vermesi, satış sonrası servis ağı ve süreklilik bizin için esastır. Bu doğrultuda çalışıyoruz.